Streetview Tempelstraat 16 B Beuningen Gld

Tempelstraat 16 B, 6641 KV Beuningen Gld

132 m² Bouwjaar 1986 6 kamers 3 slaapkamers Label B

Tempelstraat 16 B is een woonhuis in Beuningen Gld, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 132 m², een perceel van 330 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €258.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
132 m²
Perceeloppervlakte
330 m²
Inhoud
449 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Tempelstraat 16 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tempelstraat 16 B

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Beuningen Gld

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

7.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

8 km

Buurtinformatie in Beuningen Gld

1230 Inwoners
635 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
627 Woningvoorraad
€258.000 Gem. woningwaarde Beuningen-Olden Tempel
38% Koopwoningen
6.641 Inwoners per km²

Locatie van Tempelstraat 16 B

Vergelijkbare woningen in Beuningen Gld

Veelgestelde vragen over Tempelstraat 16 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Tempelstraat 16 B?

De prijsindicatie voor Tempelstraat 16 B ligt rond €355.000 tot €405.000. De gemiddelde woningwaarde in Beuningen-Olden Tempel is €258.000. Dat komt neer op circa €1.955 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tempelstraat 16 B zich tot de wijk Beuningen-Olden Tempel?

Tempelstraat 16 B is een woonhuis van 132 m² in de wijk Beuningen-Olden Tempel. De buurt telt 627 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.641 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tempelstraat 16 B?

Tempelstraat 16 B is een woonhuis in Beuningen-Olden Tempel, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Tempelstraat 16 B vergeleken met de buurt?

Tempelstraat 16 B heeft 132 m² woonoppervlakte en 449 m³ inhoud. Het perceel is 330 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Beuningen-Olden Tempel ligt de gemiddelde woningwaarde op €258.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tempelstraat 16 B en wat betekent dat?

Tempelstraat 16 B heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Tempelstraat 16 B?

Tempelstraat 16 B heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Beuningen-Olden Tempel?

De wijk Beuningen-Olden Tempel in Beuningen Gld (Gelderland) kenmerkt zich door 1.230 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €258.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Beuningen-Olden Tempel?

Vanuit Tempelstraat 16 B in Beuningen-Olden Tempel bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 7.1 km, snelwegoprit op 1.9 km.