Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2007
- Woonoppervlakte
- 237 m²
- Perceeloppervlakte
- 640 m²
Notenhof 20 is een woonhuis in Beuningen Gld, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 237 m² en een perceel van 640 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €683.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Notenhof 20
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.9 kmSupermarkt
1.6 kmHuisarts
1.8 kmTreinstation
5.8 kmSnelweg oprit
3.9 kmKinderdagverblijf
1.8 kmMiddelbare school
4.7 kmApotheek
1.6 kmZiekenhuis
7.7 kmRestaurant
1.3 kmCafé
1 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
6.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Beuningen-De Notenhof is €683.000. Dat komt neer op circa €2.882 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNotenhof 20 is een woonhuis van 237 m² in de wijk Beuningen-De Notenhof. De buurt telt 46 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.140 inwoners per km².
Notenhof 20 is een woonhuis in Beuningen-De Notenhof, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Notenhof 20 heeft 237 m² woonoppervlakte. Het perceel is 640 m². In Beuningen-De Notenhof ligt de gemiddelde woningwaarde op €683.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Notenhof 20 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-10-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Beuningen-De Notenhof in Beuningen Gld (Gelderland) kenmerkt zich door 125 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €683.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Notenhof 20 in Beuningen-De Notenhof bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 5.8 km, snelwegoprit op 3.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Notenhof 20: ziekenhuis op 7.7 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 1.8 km, middelbare school op 4.7 km.