Geschakelde 2-onder-1-kapwoning Buigeind 7 Best

Buigeind 7, 5685 DN Best

166 m² Bouwjaar 1997 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Buigeind 7 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Best, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 166 m², een perceel van 218 m² en 6 kamers. Het energielabel is A.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
166 m²
Perceeloppervlakte
218 m²
Inhoud
564 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Vraagprijs
€ 615.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Buigeind 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Buigeind 7

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
104.49 kWh/m²
CO₂-emissie
29.95 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (102.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja
Garage
Inpandig
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Heuveleind

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,8 km
Dagelijks

Supermarkt

0,8 km
Gezondheid

Huisarts

1,2 km
Vervoer

Treinstation

2,3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1,7 km
Gezondheid

Apotheek

1,2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10,1 km
Horeca

Restaurant

1,5 km
Horeca

Café

1,8 km
Cultuur

Bibliotheek

2,8 km
Cultuur

Bioscoop

2,4 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Heuveleind

Buigeind 7 ligt in de buurt Heuveleind in Best. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 3.320 inwoners en 1.287 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 85% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 524.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,8 km tot een supermarkt, 0,8 km tot een basisschool en 1,2 km tot een huisarts.

3320 Inwoners
1305 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
1287 Woningvoorraad
€524.000 Gem. WOZ-waarde Heuveleind
85% Koopwoningen
4.140 Inwoners per km²

Locatie van Buigeind 7

Vergelijkbare woningen in Best

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Best. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Buigeind 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Buigeind 7?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Heuveleind €524.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Buigeind 7 zich tot de CBS-buurt Heuveleind?

Buigeind 7 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning van 166 m² in de CBS-buurt Heuveleind. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.287 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 4.140 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Buigeind 7?

Buigeind 7 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Heuveleind, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Buigeind 7 vergeleken met de buurt?

Buigeind 7 heeft 166 m² woonoppervlakte en 564 m³ inhoud. Het perceel is 218 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Heuveleind €524.000.

Wat is het energielabel van Buigeind 7 en wat betekent dat?

Buigeind 7 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-11-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.95 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Buigeind 7?

Buigeind 7 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 102 m².

Hoe is de woningmarkt in Heuveleind?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Heuveleind in Best (Noord-Brabant) 3.320 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €524.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Heuveleind?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Heuveleind in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,8 km tot een supermarkt, 0,8 km tot een basisschool, 1,2 km tot een huisarts, 2,3 km tot een treinstation, 2 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Heuveleind?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Heuveleind in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 10,1 km tot een ziekenhuis, 1,2 km tot een apotheek, 0,5 km tot een kinderdagverblijf, 1,7 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Heuveleind?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Heuveleind in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,5 km tot een restaurant, 1,8 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Buigeind 7?

Een woningrapport voor Buigeind 7 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Heuveleind. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1997, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Best presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars