Straatbeeld van Melde 21 in Best

Melde 21, 5684 JN Best

113 m² Bouwjaar 1987 Label C

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Melde 21 is een tussenwoning in Best, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 113 m² en een perceel van 134 m². Het energielabel is C.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Tussenwoning
Bouwjaar
1987
Woonoppervlakte
113 m²
Perceeloppervlakte
134 m²
Inhoud
366 m³
Laatst bekende transactie
Periode 2018 tot 2021

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Melde 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Melde 21

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Kantonnier

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,8 km
Dagelijks

Supermarkt

0,5 km
Gezondheid

Huisarts

1,4 km
Vervoer

Treinstation

2,1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1,5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1,7 km
Gezondheid

Apotheek

1,4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8,8 km
Horeca

Restaurant

0,6 km
Horeca

Café

0,6 km
Cultuur

Bibliotheek

2,5 km
Cultuur

Bioscoop

2,2 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Kantonnier

Melde 21 ligt in de buurt Kantonnier in Best. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.330 inwoners en 558 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 78% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 424.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,5 km tot een supermarkt, 0,8 km tot een basisschool en 1,4 km tot een huisarts.

1330 Inwoners
555 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
558 Woningvoorraad
€424.000 Gem. WOZ-waarde Kantonnier
78% Koopwoningen
5.441 Inwoners per km²

Locatie van Melde 21

Vergelijkbare woningen in Best

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Best. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Melde 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Melde 21?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Kantonnier €424.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Melde 21 zich tot de CBS-buurt Kantonnier?

Melde 21 is een tussenwoning van 113 m² in de CBS-buurt Kantonnier. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 558 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 5.441 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Melde 21?

Melde 21 is een tussenwoning in Kantonnier, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Melde 21 vergeleken met de buurt?

Melde 21 heeft 113 m² woonoppervlakte en 366 m³ inhoud. Het perceel is 134 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Kantonnier €424.000.

Wat is het energielabel van Melde 21 en wat betekent dat?

Melde 21 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-02-22. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0.00 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Kantonnier?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Kantonnier in Best (Noord-Brabant) 1.330 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €424.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Kantonnier?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Kantonnier in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,5 km tot een supermarkt, 0,8 km tot een basisschool, 1,4 km tot een huisarts, 2,1 km tot een treinstation, 1,5 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Kantonnier?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Kantonnier in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 8,8 km tot een ziekenhuis, 1,4 km tot een apotheek, 0,8 km tot een kinderdagverblijf, 1,7 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Kantonnier?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Kantonnier in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,6 km tot een restaurant, 0,6 km tot een café.

Wat is de verkoopgeschiedenis van Melde 21?

Melde 21 is verkocht in de periode 2018 tot 2021. Ter vergelijking: volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Kantonnier €424.000. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Melde 21?

Een woningrapport voor Melde 21 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Kantonnier. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1987, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Best presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars