Streetview Dokter de Steenhuijsenlaan 4 Best

Dokter de Steenhuijsenlaan 4, 5684 GW Best

199 m² Bouwjaar 1971 7 kamers Label C

Dokter de Steenhuijsenlaan 4 is een appartement in Best, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 199 m², een perceel van 1391 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €508.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
199 m²
Perceeloppervlakte
1391 m²
Inhoud
757 m³
Kamers
7

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Dokter de Steenhuijsenlaan 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dokter de Steenhuijsenlaan 4

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Best

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Best

3855 Inwoners
1510 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
1491 Woningvoorraad
€508.000 Gem. woningwaarde Heivelden
87% Koopwoningen
4.055 Inwoners per km²

Locatie van Dokter de Steenhuijsenlaan 4

Vergelijkbare woningen in Best

Veelgestelde vragen over Dokter de Steenhuijsenlaan 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Dokter de Steenhuijsenlaan 4?

De prijsindicatie voor Dokter de Steenhuijsenlaan 4 ligt rond €445.000 tot €545.000. De gemiddelde woningwaarde in Heivelden is €508.000. Dat komt neer op circa €2.553 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dokter de Steenhuijsenlaan 4 zich tot de wijk Heivelden?

Dokter de Steenhuijsenlaan 4 is een appartement van 199 m² in de wijk Heivelden. De buurt telt 1.491 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.055 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dokter de Steenhuijsenlaan 4?

Dokter de Steenhuijsenlaan 4 is een appartement in Heivelden, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Dokter de Steenhuijsenlaan 4 vergeleken met de buurt?

Dokter de Steenhuijsenlaan 4 heeft 199 m² woonoppervlakte en 757 m³ inhoud. Het perceel is 1391 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Heivelden ligt de gemiddelde woningwaarde op €508.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dokter de Steenhuijsenlaan 4 en wat betekent dat?

Dokter de Steenhuijsenlaan 4 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Dokter de Steenhuijsenlaan 4?

Dokter de Steenhuijsenlaan 4 heeft 7 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Heivelden?

De wijk Heivelden in Best (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €508.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Heivelden?

Vanuit Dokter de Steenhuijsenlaan 4 in Heivelden bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 2.8 km.