Streetview Kamperfoelielaan 52 Berkel-Enschot

Kamperfoelielaan 52, 5056 XZ Berkel-Enschot

279 m² Bouwjaar 1980

Kamperfoelielaan 52 is een woonhuis in Berkel-Enschot, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 279 m² en een perceel van 797 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €463.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
279 m²
Perceeloppervlakte
797 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Kamperfoelielaan 52

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Berkel-Enschot

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

5.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.1 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

6.1 km

Buurtinformatie in Berkel-Enschot

1915 Inwoners
750 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
740 Woningvoorraad
€463.000 Gem. woningwaarde Ruiven
90% Koopwoningen
2.748 Inwoners per km²

Locatie van Kamperfoelielaan 52

Vergelijkbare woningen in Berkel-Enschot

Veelgestelde vragen over Kamperfoelielaan 52

Wat is de geschatte woningwaarde van Kamperfoelielaan 52?

De gemiddelde woningwaarde in Ruiven is €463.000. Dat komt neer op circa €1.659 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kamperfoelielaan 52 zich tot de wijk Ruiven?

Kamperfoelielaan 52 is een woonhuis van 279 m² in de wijk Ruiven. De buurt telt 740 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.748 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kamperfoelielaan 52?

Kamperfoelielaan 52 is een woonhuis in Ruiven, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Kamperfoelielaan 52 vergeleken met de buurt?

Kamperfoelielaan 52 heeft 279 m² woonoppervlakte. Het perceel is 797 m². In Ruiven ligt de gemiddelde woningwaarde op €463.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Ruiven?

De wijk Ruiven in Berkel-Enschot (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.915 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €463.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ruiven?

Vanuit Kamperfoelielaan 52 in Ruiven bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 5.4 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Ruiven?

Zorg en onderwijs in de buurt van Kamperfoelielaan 52: ziekenhuis op 7.1 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Ruiven?

Recreatie nabij Ruiven: restaurant (1.1 km), cafe (1.1 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Kamperfoelielaan 52?

Een woningrapport voor Kamperfoelielaan 52 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Ruiven. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1980, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.