Hoekwoning Kamperfoelielaan 27 Berkel-Enschot

Kamperfoelielaan 27, 5056 XX Berkel-Enschot

102 m² Bouwjaar 1977 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Kamperfoelielaan 27 is een hoekwoning in Berkel-Enschot, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 102 m², een perceel van 208 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €463.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
102 m²
Perceeloppervlakte
208 m²
Inhoud
411 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€365.000 tot €415.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Kamperfoelielaan 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kamperfoelielaan 27

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Berkel-Enschot

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

5.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.1 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

6.1 km

Buurtinformatie in Berkel-Enschot

1915 Inwoners
750 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
740 Woningvoorraad
€463.000 Gem. woningwaarde Ruiven
90% Koopwoningen
2.748 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kamperfoelielaan 27

Vergelijkbare woningen in Berkel-Enschot

Veelgestelde vragen over Kamperfoelielaan 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Kamperfoelielaan 27?

De prijsindicatie voor Kamperfoelielaan 27 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Ruiven is €463.000. Dat komt neer op circa €4.539 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kamperfoelielaan 27 zich tot de wijk Ruiven?

Kamperfoelielaan 27 is een hoekwoning van 102 m² in de wijk Ruiven. De buurt telt 740 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.748 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kamperfoelielaan 27?

Kamperfoelielaan 27 is een hoekwoning in Ruiven, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Kamperfoelielaan 27 vergeleken met de buurt?

Kamperfoelielaan 27 heeft 102 m² woonoppervlakte en 411 m³ inhoud. Het perceel is 208 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Ruiven ligt de gemiddelde woningwaarde op €463.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kamperfoelielaan 27 en wat betekent dat?

Kamperfoelielaan 27 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-09-25. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kamperfoelielaan 27?

Kamperfoelielaan 27 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Ruiven?

De wijk Ruiven in Berkel-Enschot (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.915 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €463.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ruiven?

Vanuit Kamperfoelielaan 27 in Ruiven bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 5.4 km, snelwegoprit op 1.5 km.