Streetview Hazelaarlaan 36 Berkel-Enschot

Hazelaarlaan 36, 5056 XN Berkel-Enschot

169 m² Bouwjaar 1974 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Hazelaarlaan 36 is een woonhuis in Berkel-Enschot, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 169 m², een perceel van 314 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €463.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
169 m²
Perceeloppervlakte
314 m²
Inhoud
515 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Hazelaarlaan 36

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hazelaarlaan 36

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Berkel-Enschot

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

5.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.1 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

6.1 km

Buurtinformatie in Berkel-Enschot

1915 Inwoners
750 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
740 Woningvoorraad
€463.000 Gem. woningwaarde Ruiven
90% Koopwoningen
2.748 Inwoners per km²

Locatie van Hazelaarlaan 36

Vergelijkbare woningen in Berkel-Enschot

Veelgestelde vragen over Hazelaarlaan 36

Wat is de geschatte woningwaarde van Hazelaarlaan 36?

De prijsindicatie voor Hazelaarlaan 36 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Ruiven is €463.000. Dat komt neer op circa €2.740 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hazelaarlaan 36 zich tot de wijk Ruiven?

Hazelaarlaan 36 is een woonhuis van 169 m² in de wijk Ruiven. De buurt telt 740 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.748 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hazelaarlaan 36?

Hazelaarlaan 36 is een woonhuis in Ruiven, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hazelaarlaan 36 vergeleken met de buurt?

Hazelaarlaan 36 heeft 169 m² woonoppervlakte en 515 m³ inhoud. Het perceel is 314 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Ruiven ligt de gemiddelde woningwaarde op €463.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hazelaarlaan 36 en wat betekent dat?

Hazelaarlaan 36 heeft energielabel D. Geldig tot 2029-01-14. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hazelaarlaan 36?

Hazelaarlaan 36 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Ruiven?

De wijk Ruiven in Berkel-Enschot (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.915 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €463.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ruiven?

Vanuit Hazelaarlaan 36 in Ruiven bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 5.4 km, snelwegoprit op 1.5 km.