Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1975
- Woonoppervlakte
- 108 m²
- Perceeloppervlakte
- 157 m²
- Inhoud
- 375 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Lijsterbeslaan 3 is een woonhuis in Berkel-Enschot, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 108 m², een perceel van 157 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €463.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Lijsterbeslaan 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
1.7 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
5.4 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
1.6 kmZiekenhuis
7.1 kmRestaurant
1.1 kmCafé
1.1 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
6.1 kmDe prijsindicatie voor Lijsterbeslaan 3 ligt rond €210.000 tot €260.000. De gemiddelde woningwaarde in Ruiven is €463.000. Dat komt neer op circa €4.287 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLijsterbeslaan 3 is een woonhuis van 108 m² in de wijk Ruiven. De buurt telt 740 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.748 inwoners per km².
Lijsterbeslaan 3 is een woonhuis in Ruiven, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Lijsterbeslaan 3 heeft 108 m² woonoppervlakte en 375 m³ inhoud. Het perceel is 157 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Ruiven ligt de gemiddelde woningwaarde op €463.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Lijsterbeslaan 3 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-08-22. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.45 kg/jaar.
Lijsterbeslaan 3 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Ruiven in Berkel-Enschot (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.915 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €463.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Lijsterbeslaan 3 in Ruiven bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 5.4 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Lijsterbeslaan 3: ziekenhuis op 7.1 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.7 km.