Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1961
- Woonoppervlakte
- 112 m²
- Perceeloppervlakte
- 253 m²
- Inhoud
- 372 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 3
Mariahof 23 is een woonhuis in Berkel-Enschot, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 112 m², een perceel van 253 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €613.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Mariahof 23
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
1.4 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
4.6 kmSnelweg oprit
0.7 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
6.2 kmRestaurant
0.5 kmCafé
1.8 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
4.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Enschot Oost is €613.000. Dat komt neer op circa €5.473 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMariahof 23 is een woonhuis van 112 m² in de wijk Enschot Oost. De buurt telt 485 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.751 inwoners per km².
Mariahof 23 is een woonhuis in Enschot Oost, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Mariahof 23 heeft 112 m² woonoppervlakte en 372 m³ inhoud. Het perceel is 253 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Enschot Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €613.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Mariahof 23 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-10-01. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Mariahof 23 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Enschot Oost in Berkel-Enschot (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.280 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €613.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Mariahof 23 in Enschot Oost bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 0.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Mariahof 23: ziekenhuis op 6.2 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.6 km.