Eindwoning Prinses Irenestraat 30 Berkel-Enschot

Prinses Irenestraat 30, 5056 HJ Berkel-Enschot

105 m² Bouwjaar 1968 6 kamers 4 slaapkamers Label E

Prinses Irenestraat 30 is een eindwoning in Berkel-Enschot, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 105 m², een perceel van 293 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €372.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
105 m²
Perceeloppervlakte
293 m²
Inhoud
401 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€330.000 tot €380.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Prinses Irenestraat 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prinses Irenestraat 30

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
223.01 kWh/m²
Primaire fossiele energie
293.67 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
53.78 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Berkel-Enschot

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.9 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

5.7 km

Buurtinformatie in Berkel-Enschot

1645 Inwoners
705 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
767 Woningvoorraad
€372.000 Gem. woningwaarde Eikenbosch
77% Koopwoningen
4.025 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Prinses Irenestraat 30

Vergelijkbare woningen in Berkel-Enschot

Veelgestelde vragen over Prinses Irenestraat 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinses Irenestraat 30?

De prijsindicatie voor Prinses Irenestraat 30 ligt rond €330.000 tot €380.000. De gemiddelde woningwaarde in Eikenbosch is €372.000. Dat komt neer op circa €3.543 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinses Irenestraat 30 zich tot de wijk Eikenbosch?

Prinses Irenestraat 30 is een eindwoning van 105 m² in de wijk Eikenbosch. De buurt telt 767 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.025 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prinses Irenestraat 30?

Prinses Irenestraat 30 is een eindwoning in Eikenbosch, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Prinses Irenestraat 30 vergeleken met de buurt?

Prinses Irenestraat 30 heeft 105 m² woonoppervlakte en 401 m³ inhoud. Het perceel is 293 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Eikenbosch ligt de gemiddelde woningwaarde op €372.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prinses Irenestraat 30 en wat betekent dat?

Prinses Irenestraat 30 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-04-30. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 53.78 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prinses Irenestraat 30?

Prinses Irenestraat 30 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Eikenbosch?

De wijk Eikenbosch in Berkel-Enschot (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.645 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €372.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Eikenbosch?

Vanuit Prinses Irenestraat 30 in Eikenbosch bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 1.3 km.