Streetview Monseigneur Poelsstraat 43 Berkel-Enschot

Monseigneur Poelsstraat 43, 5056 ET Berkel-Enschot

218 m² Bouwjaar 1979 8 kamers 7 slaapkamers Label C

Monseigneur Poelsstraat 43 is een woonhuis in Berkel-Enschot, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 218 m², een perceel van 955 m² en 8 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €401.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
218 m²
Perceeloppervlakte
955 m²
Inhoud
875 m³
Kamers
8
Slaapkamers
7

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Monseigneur Poelsstraat 43

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Monseigneur Poelsstraat 43

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
149.37 kWh/m²
Primaire fossiele energie
234.15 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
43.07 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Berkel-Enschot

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

5.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

5.6 km

Buurtinformatie in Berkel-Enschot

1510 Inwoners
695 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
734 Woningvoorraad
€401.000 Gem. woningwaarde Koningsoord
52% Koopwoningen
4.824 Inwoners per km²

Locatie van Monseigneur Poelsstraat 43

Vergelijkbare woningen in Berkel-Enschot

Veelgestelde vragen over Monseigneur Poelsstraat 43

Wat is de geschatte woningwaarde van Monseigneur Poelsstraat 43?

De gemiddelde woningwaarde in Koningsoord is €401.000. Dat komt neer op circa €1.839 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Monseigneur Poelsstraat 43 zich tot de wijk Koningsoord?

Monseigneur Poelsstraat 43 is een woonhuis van 218 m² in de wijk Koningsoord. De buurt telt 734 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.824 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Monseigneur Poelsstraat 43?

Monseigneur Poelsstraat 43 is een woonhuis in Koningsoord, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Monseigneur Poelsstraat 43 vergeleken met de buurt?

Monseigneur Poelsstraat 43 heeft 218 m² woonoppervlakte en 875 m³ inhoud. Het perceel is 955 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Koningsoord ligt de gemiddelde woningwaarde op €401.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Monseigneur Poelsstraat 43 en wat betekent dat?

Monseigneur Poelsstraat 43 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-02-23. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.07 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Monseigneur Poelsstraat 43?

Monseigneur Poelsstraat 43 heeft 8 kamers waarvan 7 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Koningsoord?

De wijk Koningsoord in Berkel-Enschot (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.510 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €401.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Koningsoord?