Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1961
- Woonoppervlakte
- 140 m²
- Perceeloppervlakte
- 988 m²
- Inhoud
- 440 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 2
Burgemeester Rouppe van der Voortlaan 5 is een woonhuis in Berkel-Enschot, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m², een perceel van 988 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €613.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Rouppe van der Voortlaan 5
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
1.4 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
4.6 kmSnelweg oprit
0.7 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
6.2 kmRestaurant
0.5 kmCafé
1.8 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
4.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Enschot Oost is €613.000. Dat komt neer op circa €4.379 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBurgemeester Rouppe van der Voortlaan 5 is een woonhuis van 140 m² in de wijk Enschot Oost. De buurt telt 485 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.751 inwoners per km².
Burgemeester Rouppe van der Voortlaan 5 is een woonhuis in Enschot Oost, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Burgemeester Rouppe van der Voortlaan 5 heeft 140 m² woonoppervlakte en 440 m³ inhoud. Het perceel is 988 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Enschot Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €613.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Burgemeester Rouppe van der Voortlaan 5 heeft energielabel D. Geldig tot 2033-04-14. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 52.44 kg/jaar.
Burgemeester Rouppe van der Voortlaan 5 heeft 5 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Enschot Oost in Berkel-Enschot (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.280 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €613.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Burgemeester Rouppe van der Voortlaan 5 in Enschot Oost bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 0.7 km.