Tussenwoning Jeroen Willemspad 11 Berkel en Rodenrijs

Jeroen Willemspad 11, 2652 LH Berkel en Rodenrijs

148 m² Bouwjaar 2021 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Jeroen Willemspad 11 is een tussenwoning in Berkel en Rodenrijs, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 148 m², een perceel van 128 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €594.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2021
Woonoppervlakte
148 m²
Perceeloppervlakte
128 m²
Inhoud
524 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€595.000 tot €695.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Jeroen Willemspad 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jeroen Willemspad 11

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.34
CO₂-emissie
10.09 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Berkel en Rodenrijs

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

6.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

8.5 km

Buurtinformatie in Berkel en Rodenrijs

1275 Inwoners
430 Huishoudens
3.0 Gem. huishoudensgrootte
315 Woningvoorraad
€594.000 Gem. woningwaarde Toneelbuurt
86% Koopwoningen
2.395 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jeroen Willemspad 11

Vergelijkbare woningen in Berkel en Rodenrijs

Veelgestelde vragen over Jeroen Willemspad 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Jeroen Willemspad 11?

De prijsindicatie voor Jeroen Willemspad 11 ligt rond €595.000 tot €695.000. De gemiddelde woningwaarde in Toneelbuurt is €594.000. Dat komt neer op circa €4.014 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jeroen Willemspad 11 zich tot de wijk Toneelbuurt?

Jeroen Willemspad 11 is een tussenwoning van 148 m² in de wijk Toneelbuurt. De buurt telt 315 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.395 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jeroen Willemspad 11?

Jeroen Willemspad 11 is een tussenwoning in Toneelbuurt, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Jeroen Willemspad 11 vergeleken met de buurt?

Jeroen Willemspad 11 heeft 148 m² woonoppervlakte en 524 m³ inhoud. Het perceel is 128 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Toneelbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €594.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jeroen Willemspad 11 en wat betekent dat?

Jeroen Willemspad 11 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-09-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 10.09 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jeroen Willemspad 11?

Jeroen Willemspad 11 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Toneelbuurt?

De wijk Toneelbuurt in Berkel en Rodenrijs (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €594.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Toneelbuurt?

Vanuit Jeroen Willemspad 11 in Toneelbuurt bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 6.9 km, snelwegoprit op 0.7 km.