Streetview Poldermolenplein 13 Berkel en Rodenrijs

Poldermolenplein 13, 2652 KZ Berkel en Rodenrijs

108 m² Bouwjaar 2013 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Poldermolenplein 13 is een appartement in Berkel en Rodenrijs, gebouwd in 2013. De woning heeft een woonoppervlakte van 108 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €620.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2013
Woonoppervlakte
108 m²
Inhoud
372 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Poldermolenplein 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Poldermolenplein 13

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Berkel en Rodenrijs

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

7.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

9.3 km

Buurtinformatie in Berkel en Rodenrijs

1540 Inwoners
510 Huishoudens
3.0 Gem. huishoudensgrootte
509 Woningvoorraad
€620.000 Gem. woningwaarde Gouden Griffelbuurt
66% Koopwoningen
7.657 Inwoners per km²

Locatie van Poldermolenplein 13

Vergelijkbare woningen in Berkel en Rodenrijs

Veelgestelde vragen over Poldermolenplein 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Poldermolenplein 13?

De prijsindicatie voor Poldermolenplein 13 ligt rond €420.000 tot €470.000. De gemiddelde woningwaarde in Gouden Griffelbuurt is €620.000. Dat komt neer op circa €5.741 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Poldermolenplein 13 zich tot de wijk Gouden Griffelbuurt?

Poldermolenplein 13 is een appartement van 108 m² in de wijk Gouden Griffelbuurt. De buurt telt 509 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.657 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Poldermolenplein 13?

Poldermolenplein 13 is een appartement in Gouden Griffelbuurt, gebouwd in 2013 (13 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Poldermolenplein 13 vergeleken met de buurt?

Poldermolenplein 13 heeft 108 m² woonoppervlakte en 372 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Gouden Griffelbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €620.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Poldermolenplein 13 en wat betekent dat?

Poldermolenplein 13 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-05-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Poldermolenplein 13?

Poldermolenplein 13 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Gouden Griffelbuurt?

De wijk Gouden Griffelbuurt in Berkel en Rodenrijs (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.540 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €620.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gouden Griffelbuurt?

Vanuit Poldermolenplein 13 in Gouden Griffelbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 7.8 km, snelwegoprit op 1.4 km.