Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 2015
- Woonoppervlakte
- 96 m²
- Inhoud
- 2688 m³
- Kamers
- 3
Poldermolenplein 32 is een bovenwoning in Berkel en Rodenrijs, gebouwd in 2015. De woning heeft een woonoppervlakte van 96 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €593.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Poldermolenplein 32
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
7.8 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
2.2 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
1.9 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
2.3 kmBioscoop
8.8 kmDeze woning is enkel te bezichtigen via ikwilhuren.nu Gelegen in Berkel en Rodenrijs ligt dit prachtige appartement aan de Poldermolenplein.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe gemiddelde woningwaarde in Gouden Hart is €593.000. Dat komt neer op circa €6.177 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPoldermolenplein 32 is een bovenwoning van 96 m² in de wijk Gouden Hart. De buurt telt 391 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.495 inwoners per km².
Poldermolenplein 32 is een bovenwoning in Gouden Hart, gebouwd in 2015 (11 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Poldermolenplein 32 heeft 96 m² woonoppervlakte en 2688 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Gouden Hart ligt de gemiddelde woningwaarde op €593.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Poldermolenplein 32 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2189.94 kg/jaar.
Poldermolenplein 32 heeft 3 kamers.
De wijk Gouden Hart in Berkel en Rodenrijs (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.425 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €593.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.
Vanuit Poldermolenplein 32 in Gouden Hart bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 7.8 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Poldermolenplein 32: ziekenhuis op 1.9 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 2.2 km.