Tussenwoning Zilvergracht 56 Berkel en Rodenrijs

Zilvergracht 56, 2652 KG Berkel en Rodenrijs

167 m² Bouwjaar 2009 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Zilvergracht 56 is een tussenwoning in Berkel en Rodenrijs, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 167 m², een perceel van 183 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €633.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
167 m²
Perceeloppervlakte
183 m²
Inhoud
574 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€810.000 tot €910.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, aan water en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Zilvergracht 56

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zilvergracht 56

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
74.92 kWh/m²
Primaire fossiele energie
114.6 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
2%
CO₂-emissie
21.15 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (106.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

7.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

9.2 km

Buurtinformatie in Berkel en Rodenrijs

1700 Inwoners
550 Huishoudens
3.1 Gem. huishoudensgrootte
546 Woningvoorraad
€633.000 Gem. woningwaarde Gouden Uilbuurt
74% Koopwoningen
7.069 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zilvergracht 56

Vergelijkbare woningen in Berkel en Rodenrijs

Veelgestelde vragen over Zilvergracht 56

Wat is de geschatte woningwaarde van Zilvergracht 56?

De prijsindicatie voor Zilvergracht 56 ligt rond €810.000 tot €910.000. De gemiddelde woningwaarde in Gouden Uilbuurt is €633.000. Dat komt neer op circa €3.790 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zilvergracht 56 zich tot de wijk Gouden Uilbuurt?

Zilvergracht 56 is een tussenwoning van 167 m² in de wijk Gouden Uilbuurt. De buurt telt 546 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.069 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zilvergracht 56?

Zilvergracht 56 is een tussenwoning in Gouden Uilbuurt, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Zilvergracht 56 vergeleken met de buurt?

Zilvergracht 56 heeft 167 m² woonoppervlakte en 574 m³ inhoud. Het perceel is 183 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Gouden Uilbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €633.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zilvergracht 56 en wat betekent dat?

Zilvergracht 56 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-11-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.15 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zilvergracht 56?

Zilvergracht 56 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 106 m².

Hoe is de woningmarkt in Gouden Uilbuurt?

De wijk Gouden Uilbuurt in Berkel en Rodenrijs (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.700 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €633.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gouden Uilbuurt?

Vanuit Zilvergracht 56 in Gouden Uilbuurt bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 7.9 km, snelwegoprit op 1.2 km.