Streetview Veersemeerstraat 33 Berkel en Rodenrijs

Veersemeerstraat 33, 2652 JL Berkel en Rodenrijs

157 m² Bouwjaar 2009 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Veersemeerstraat 33 is een woonhuis in Berkel en Rodenrijs, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 157 m², een perceel van 131 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €515.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
157 m²
Perceeloppervlakte
131 m²
Inhoud
561 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Veersemeerstraat 33

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Veersemeerstraat 33

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Berkel en Rodenrijs

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

5.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

8.8 km

Buurtinformatie in Berkel en Rodenrijs

1740 Inwoners
545 Huishoudens
3.2 Gem. huishoudensgrootte
534 Woningvoorraad
€515.000 Gem. woningwaarde Merenbuurt
78% Koopwoningen
3.037 Inwoners per km²

Locatie van Veersemeerstraat 33

Vergelijkbare woningen in Berkel en Rodenrijs

Veelgestelde vragen over Veersemeerstraat 33

Wat is de geschatte woningwaarde van Veersemeerstraat 33?

De gemiddelde woningwaarde in Merenbuurt is €515.000. Dat komt neer op circa €3.280 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Veersemeerstraat 33 zich tot de wijk Merenbuurt?

Veersemeerstraat 33 is een woonhuis van 157 m² in de wijk Merenbuurt. De buurt telt 534 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.037 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Veersemeerstraat 33?

Veersemeerstraat 33 is een woonhuis in Merenbuurt, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Veersemeerstraat 33 vergeleken met de buurt?

Veersemeerstraat 33 heeft 157 m² woonoppervlakte en 561 m³ inhoud. Het perceel is 131 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Merenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €515.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Veersemeerstraat 33 en wat betekent dat?

Veersemeerstraat 33 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Veersemeerstraat 33?

Veersemeerstraat 33 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Merenbuurt?

De wijk Merenbuurt in Berkel en Rodenrijs (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.740 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €515.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Merenbuurt?

Vanuit Veersemeerstraat 33 in Merenbuurt bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 5.8 km, snelwegoprit op 2.2 km.