Eengezinswoning, hoekwoning Oosterscheldestraat 34 Berkel en Rodenrijs

Oosterscheldestraat 34, 2652 JG Berkel en Rodenrijs

120 m² Bouwjaar 2014 5 kamers 4 slaapkamers Label A+

Oosterscheldestraat 34 is een eengezinswoning, hoekwoning in Berkel en Rodenrijs, gebouwd in 2014. De woning heeft een woonoppervlakte van 120 m², een perceel van 137 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €432.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2014
Woonoppervlakte
120 m²
Perceeloppervlakte
137 m²
Inhoud
435 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€460.000 tot €560.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Oosterscheldestraat 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oosterscheldestraat 34

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
83.05 kWh/m²
Primaire fossiele energie
96.39 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
29.2%
CO₂-emissie
15.73 kg/m²

Tuin
Ja (26.0 m²)

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

6.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.8 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

9.2 km

Buurtinformatie in Berkel en Rodenrijs

2775 Inwoners
1065 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1029 Woningvoorraad
€432.000 Gem. woningwaarde Rivierenbuurt
59% Koopwoningen
8.476 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oosterscheldestraat 34

Vergelijkbare woningen in Berkel en Rodenrijs

Veelgestelde vragen over Oosterscheldestraat 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Oosterscheldestraat 34?

De prijsindicatie voor Oosterscheldestraat 34 ligt rond €460.000 tot €560.000. De gemiddelde woningwaarde in Rivierenbuurt is €432.000. Dat komt neer op circa €3.600 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oosterscheldestraat 34 zich tot de wijk Rivierenbuurt?

Oosterscheldestraat 34 is een eengezinswoning, hoekwoning van 120 m² in de wijk Rivierenbuurt. De buurt telt 1.029 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.476 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oosterscheldestraat 34?

Oosterscheldestraat 34 is een eengezinswoning, hoekwoning in Rivierenbuurt, gebouwd in 2014 (12 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Oosterscheldestraat 34 vergeleken met de buurt?

Oosterscheldestraat 34 heeft 120 m² woonoppervlakte en 435 m³ inhoud. Het perceel is 137 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Rivierenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €432.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oosterscheldestraat 34 en wat betekent dat?

Oosterscheldestraat 34 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-01-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 15.73 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oosterscheldestraat 34?

Oosterscheldestraat 34 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 26 m².

Hoe is de woningmarkt in Rivierenbuurt?

De wijk Rivierenbuurt in Berkel en Rodenrijs (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.775 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €432.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rivierenbuurt?