Woningdetails
- Type
- Portiekflat (appartement)
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2004
- Woonoppervlakte
- 104 m²
- Inhoud
- 340 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Badkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €0 tot €15.000
- Daktype
- Plat dak
- Ligging
- In centrum en vrij uitzicht
Oudelandselaan 97 is een portiekflat (appartement) in Berkel en Rodenrijs, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 104 m² en 3 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €531.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Oudelandselaan 97
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.2 kmTreinstation
7.1 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
2.2 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
0.5 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
9.5 kmRuim 3-kamerappartement op de 6e verdieping met balkon op het zuidwesten, schitterend uitzicht en eigen parkeerplaats. Op zoek naar een royaal…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Oudelandselaan 97 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Parkbuurt is €531.000. Dat komt neer op circa €5.106 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOudelandselaan 97 is een portiekflat (appartement) van 104 m² in de wijk Parkbuurt. De buurt telt 573 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.906 inwoners per km².
Oudelandselaan 97 is een portiekflat (appartement) in Parkbuurt, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Oudelandselaan 97 heeft 104 m² woonoppervlakte en 340 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Parkbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €531.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Oudelandselaan 97 heeft energielabel A+. Geldig tot 2031-03-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 18.42 kg/jaar.
Oudelandselaan 97 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.
De wijk Parkbuurt in Berkel en Rodenrijs (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.230 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €531.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Oudelandselaan 97 in Parkbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 7.1 km, snelwegoprit op 1.6 km.