Streetview Chrysantenhof 6 Berkel en Rodenrijs

Chrysantenhof 6, 2651 XK Berkel en Rodenrijs

103 m² Bouwjaar 1976 4 kamers Label C

Chrysantenhof 6 is een woonhuis in Berkel en Rodenrijs, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 103 m², een perceel van 145 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €376.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
103 m²
Perceeloppervlakte
145 m²
Kamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Chrysantenhof 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Chrysantenhof 6

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Berkel en Rodenrijs

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

6.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

8.3 km

Buurtinformatie in Berkel en Rodenrijs

915 Inwoners
315 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
335 Woningvoorraad
€376.000 Gem. woningwaarde Bloemenbuurt
61% Koopwoningen
4.951 Inwoners per km²

Locatie van Chrysantenhof 6

Vergelijkbare woningen in Berkel en Rodenrijs

Veelgestelde vragen over Chrysantenhof 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Chrysantenhof 6?

De prijsindicatie voor Chrysantenhof 6 ligt rond €165.000 tot €190.000. De gemiddelde woningwaarde in Bloemenbuurt is €376.000. Dat komt neer op circa €3.650 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Chrysantenhof 6 zich tot de wijk Bloemenbuurt?

Chrysantenhof 6 is een woonhuis van 103 m² in de wijk Bloemenbuurt. De buurt telt 335 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.951 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Chrysantenhof 6?

Chrysantenhof 6 is een woonhuis in Bloemenbuurt, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Chrysantenhof 6 vergeleken met de buurt?

Chrysantenhof 6 heeft 103 m² woonoppervlakte. Het perceel is 145 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Bloemenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €376.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Chrysantenhof 6 en wat betekent dat?

Chrysantenhof 6 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-29. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Chrysantenhof 6?

Chrysantenhof 6 heeft 4 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Bloemenbuurt?

De wijk Bloemenbuurt in Berkel en Rodenrijs (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 915 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €376.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bloemenbuurt?

Vanuit Chrysantenhof 6 in Bloemenbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 6.7 km, snelwegoprit op 1.5 km.