Hoekwoning Berliozplein 15 Berkel en Rodenrijs

Berliozplein 15, 2651 VG Berkel en Rodenrijs

127 m² Bouwjaar 1972 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Berliozplein 15 is een hoekwoning in Berkel en Rodenrijs, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 127 m², een perceel van 288 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €456.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
127 m²
Perceeloppervlakte
288 m²
Inhoud
488 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€485.000 tot €585.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
overlooking_park, in_residential_district, open_position, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Berliozplein 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Berliozplein 15

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
182.41 kWh/m²
Primaire fossiele energie
263.9 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
48.34 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Berkel en Rodenrijs

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

6.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

9.4 km

Buurtinformatie in Berkel en Rodenrijs

655 Inwoners
260 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
259 Woningvoorraad
€456.000 Gem. woningwaarde Componistenbuurt
96% Koopwoningen
4.139 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Berliozplein 15

Vergelijkbare woningen in Berkel en Rodenrijs

Veelgestelde vragen over Berliozplein 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Berliozplein 15?

De prijsindicatie voor Berliozplein 15 ligt rond €485.000 tot €585.000. De gemiddelde woningwaarde in Componistenbuurt is €456.000. Dat komt neer op circa €3.591 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Berliozplein 15 zich tot de wijk Componistenbuurt?

Berliozplein 15 is een hoekwoning van 127 m² in de wijk Componistenbuurt. De buurt telt 259 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.139 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Berliozplein 15?

Berliozplein 15 is een hoekwoning in Componistenbuurt, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Berliozplein 15 vergeleken met de buurt?

Berliozplein 15 heeft 127 m² woonoppervlakte en 488 m³ inhoud. Het perceel is 288 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Componistenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €456.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Berliozplein 15 en wat betekent dat?

Berliozplein 15 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-05-16. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 48.34 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Berliozplein 15?

Berliozplein 15 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Componistenbuurt?

De wijk Componistenbuurt in Berkel en Rodenrijs (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 655 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €456.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Componistenbuurt?

Vanuit Berliozplein 15 in Componistenbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 6.5 km, snelwegoprit op 3.1 km.