Eengezinswoning, tussenwoning Kwelderplantsoen 7 Berkel en Rodenrijs

Kwelderplantsoen 7, 2651 NE Berkel en Rodenrijs

115 m² Bouwjaar 2007 5 kamers 4 slaapkamers Label NIET BESCHIKBAAR

Kwelderplantsoen 7 is een eengezinswoning, tussenwoning in Berkel en Rodenrijs, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 115 m², een perceel van 171 m² en 5 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €553.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
115 m²
Perceeloppervlakte
171 m²
Inhoud
345 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan water en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Kwelderplantsoen 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kwelderplantsoen 7

Energielabel

Energieklasse
NIET BESCHIKBAAR
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (92.0 m²)

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

7.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

9 km

Buurtinformatie in Berkel en Rodenrijs

2110 Inwoners
725 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
718 Woningvoorraad
€553.000 Gem. woningwaarde Rodenrijse Zoom
88% Koopwoningen
7.502 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kwelderplantsoen 7

Vergelijkbare woningen in Berkel en Rodenrijs

Veelgestelde vragen over Kwelderplantsoen 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Kwelderplantsoen 7?

De prijsindicatie voor Kwelderplantsoen 7 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Rodenrijse Zoom is €553.000. Dat komt neer op circa €4.809 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kwelderplantsoen 7 zich tot de wijk Rodenrijse Zoom?

Kwelderplantsoen 7 is een eengezinswoning, tussenwoning van 115 m² in de wijk Rodenrijse Zoom. De buurt telt 718 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.502 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kwelderplantsoen 7?

Kwelderplantsoen 7 is een eengezinswoning, tussenwoning in Rodenrijse Zoom, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Kwelderplantsoen 7 vergeleken met de buurt?

Kwelderplantsoen 7 heeft 115 m² woonoppervlakte en 345 m³ inhoud. Het perceel is 171 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Rodenrijse Zoom ligt de gemiddelde woningwaarde op €553.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kwelderplantsoen 7 en wat betekent dat?

Kwelderplantsoen 7 heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Kwelderplantsoen 7?

Kwelderplantsoen 7 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 92 m².

Hoe is de woningmarkt in Rodenrijse Zoom?

De wijk Rodenrijse Zoom in Berkel en Rodenrijs (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €553.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rodenrijse Zoom?

Vanuit Kwelderplantsoen 7 in Rodenrijse Zoom bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 7.1 km, snelwegoprit op 2 km.