Streetview Kwelderplantsoen 32 Berkel en Rodenrijs

Kwelderplantsoen 32, 2651 NE Berkel en Rodenrijs

132 m² Bouwjaar 2006 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Kwelderplantsoen 32 is een woonhuis in Berkel en Rodenrijs, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 132 m², een perceel van 137 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €553.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
132 m²
Perceeloppervlakte
137 m²
Inhoud
483 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Kwelderplantsoen 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kwelderplantsoen 32

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Berkel en Rodenrijs

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

7.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

9 km

Buurtinformatie in Berkel en Rodenrijs

2110 Inwoners
725 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
718 Woningvoorraad
€553.000 Gem. woningwaarde Rodenrijse Zoom
88% Koopwoningen
7.502 Inwoners per km²

Locatie van Kwelderplantsoen 32

Vergelijkbare woningen in Berkel en Rodenrijs

Veelgestelde vragen over Kwelderplantsoen 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Kwelderplantsoen 32?

De gemiddelde woningwaarde in Rodenrijse Zoom is €553.000. Dat komt neer op circa €4.189 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kwelderplantsoen 32 zich tot de wijk Rodenrijse Zoom?

Kwelderplantsoen 32 is een woonhuis van 132 m² in de wijk Rodenrijse Zoom. De buurt telt 718 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.502 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kwelderplantsoen 32?

Kwelderplantsoen 32 is een woonhuis in Rodenrijse Zoom, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Kwelderplantsoen 32 vergeleken met de buurt?

Kwelderplantsoen 32 heeft 132 m² woonoppervlakte en 483 m³ inhoud. Het perceel is 137 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Rodenrijse Zoom ligt de gemiddelde woningwaarde op €553.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kwelderplantsoen 32 en wat betekent dat?

Kwelderplantsoen 32 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kwelderplantsoen 32?

Kwelderplantsoen 32 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Rodenrijse Zoom?

De wijk Rodenrijse Zoom in Berkel en Rodenrijs (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €553.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rodenrijse Zoom?

Vanuit Kwelderplantsoen 32 in Rodenrijse Zoom bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 7.1 km, snelwegoprit op 2 km.