Penthouse Kwelderplantsoen 105 Berkel en Rodenrijs

Kwelderplantsoen 105, 2651 NE Berkel en Rodenrijs

210 m² Bouwjaar 2007 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Kwelderplantsoen 105 is een penthouse in Berkel en Rodenrijs, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 210 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €553.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
210 m²
Inhoud
752 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€745.000 tot €845.000
Daktype
Samengesteld dak
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Kwelderplantsoen 105

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kwelderplantsoen 105

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Berkel en Rodenrijs

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

7.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

9 km

Buurtinformatie in Berkel en Rodenrijs

2110 Inwoners
725 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
718 Woningvoorraad
€553.000 Gem. woningwaarde Rodenrijse Zoom
88% Koopwoningen
7.502 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kwelderplantsoen 105

Vergelijkbare woningen in Berkel en Rodenrijs

Veelgestelde vragen over Kwelderplantsoen 105

Wat is de geschatte woningwaarde van Kwelderplantsoen 105?

De prijsindicatie voor Kwelderplantsoen 105 ligt rond €745.000 tot €845.000. De gemiddelde woningwaarde in Rodenrijse Zoom is €553.000. Dat komt neer op circa €2.633 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kwelderplantsoen 105 zich tot de wijk Rodenrijse Zoom?

Kwelderplantsoen 105 is een penthouse van 210 m² in de wijk Rodenrijse Zoom. De buurt telt 718 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.502 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kwelderplantsoen 105?

Kwelderplantsoen 105 is een penthouse in Rodenrijse Zoom, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Kwelderplantsoen 105 vergeleken met de buurt?

Kwelderplantsoen 105 heeft 210 m² woonoppervlakte en 752 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 52 m² per kamer. In Rodenrijse Zoom ligt de gemiddelde woningwaarde op €553.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kwelderplantsoen 105 en wat betekent dat?

Kwelderplantsoen 105 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-06-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kwelderplantsoen 105?

Kwelderplantsoen 105 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Rodenrijse Zoom?

De wijk Rodenrijse Zoom in Berkel en Rodenrijs (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €553.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rodenrijse Zoom?

Vanuit Kwelderplantsoen 105 in Rodenrijse Zoom bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 7.1 km, snelwegoprit op 2 km.