Tussenwoning Pijlkruidstraat 34 Berkel en Rodenrijs

Pijlkruidstraat 34, 2651 MR Berkel en Rodenrijs

122 m² Bouwjaar 1996 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Pijlkruidstraat 34 is een tussenwoning in Berkel en Rodenrijs, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 122 m², een perceel van 155 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €541.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
122 m²
Perceeloppervlakte
155 m²
Inhoud
433 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€510.000 tot €610.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Pijlkruidstraat 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pijlkruidstraat 34

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
90.37 kWh/m²
Primaire fossiele energie
141.35 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
26.01 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Berkel en Rodenrijs

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

7.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

9.6 km

Buurtinformatie in Berkel en Rodenrijs

1265 Inwoners
475 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
476 Woningvoorraad
€541.000 Gem. woningwaarde Weidebloembuurt
90% Koopwoningen
6.321 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pijlkruidstraat 34

Vergelijkbare woningen in Berkel en Rodenrijs

Veelgestelde vragen over Pijlkruidstraat 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Pijlkruidstraat 34?

De prijsindicatie voor Pijlkruidstraat 34 ligt rond €510.000 tot €610.000. De gemiddelde woningwaarde in Weidebloembuurt is €541.000. Dat komt neer op circa €4.434 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pijlkruidstraat 34 zich tot de wijk Weidebloembuurt?

Pijlkruidstraat 34 is een tussenwoning van 122 m² in de wijk Weidebloembuurt. De buurt telt 476 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.321 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pijlkruidstraat 34?

Pijlkruidstraat 34 is een tussenwoning in Weidebloembuurt, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Pijlkruidstraat 34 vergeleken met de buurt?

Pijlkruidstraat 34 heeft 122 m² woonoppervlakte en 433 m³ inhoud. Het perceel is 155 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Weidebloembuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €541.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pijlkruidstraat 34 en wat betekent dat?

Pijlkruidstraat 34 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-10-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.01 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pijlkruidstraat 34?

Pijlkruidstraat 34 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Weidebloembuurt?

De wijk Weidebloembuurt in Berkel en Rodenrijs (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €541.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Weidebloembuurt?

Vanuit Pijlkruidstraat 34 in Weidebloembuurt bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 7.4 km, snelwegoprit op 1.5 km.