Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2002
- Woonoppervlakte
- 265 m²
- Perceeloppervlakte
- 5018 m²
- Inhoud
- 1260 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 3
Munnikenweg 12 A is een woonhuis in Berkel en Rodenrijs, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 265 m², een perceel van 5018 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €680.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Munnikenweg 12 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.1 kmSupermarkt
2.4 kmHuisarts
2.2 kmTreinstation
4.2 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
1.8 kmMiddelbare school
4 kmApotheek
2.6 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
2 kmCafé
3.1 kmBibliotheek
2.8 kmBioscoop
7.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Noordeinde is €680.000. Dat komt neer op circa €2.566 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMunnikenweg 12 A is een woonhuis van 265 m² in de wijk Noordeinde. De buurt telt 633 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 202 inwoners per km².
Munnikenweg 12 A is een woonhuis in Noordeinde, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Munnikenweg 12 A heeft 265 m² woonoppervlakte en 1260 m³ inhoud. Het perceel is 5018 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 44 m² per kamer. In Noordeinde ligt de gemiddelde woningwaarde op €680.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Munnikenweg 12 A heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
Munnikenweg 12 A heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Noordeinde in Berkel en Rodenrijs (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.635 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €680.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Munnikenweg 12 A in Noordeinde bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Munnikenweg 12 A: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 2.6 km, kinderdagverblijf op 1.8 km, middelbare school op 4 km.