Streetview Noordeindseweg 306 Berkel en Rodenrijs

Noordeindseweg 306, 2651 LM Berkel en Rodenrijs

295 m² Bouwjaar 1995

Noordeindseweg 306 is een woonhuis in Berkel en Rodenrijs, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 295 m² en een perceel van 4519 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €680.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
295 m²
Perceeloppervlakte
4519 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Noordeindseweg 306

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Berkel en Rodenrijs

Onderwijs

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

2.4 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4 km
Gezondheid

Apotheek

2.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

2 km
Horeca

Café

3.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

7.1 km

Buurtinformatie in Berkel en Rodenrijs

1635 Inwoners
650 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
633 Woningvoorraad
€680.000 Gem. woningwaarde Noordeinde
85% Koopwoningen
202 Inwoners per km²

Locatie van Noordeindseweg 306

Vergelijkbare woningen in Berkel en Rodenrijs

Veelgestelde vragen over Noordeindseweg 306

Wat is de geschatte woningwaarde van Noordeindseweg 306?

De gemiddelde woningwaarde in Noordeinde is €680.000. Dat komt neer op circa €2.305 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noordeindseweg 306 zich tot de wijk Noordeinde?

Noordeindseweg 306 is een woonhuis van 295 m² in de wijk Noordeinde. De buurt telt 633 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 202 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noordeindseweg 306?

Noordeindseweg 306 is een woonhuis in Noordeinde, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Noordeindseweg 306 vergeleken met de buurt?

Noordeindseweg 306 heeft 295 m² woonoppervlakte. Het perceel is 4519 m². In Noordeinde ligt de gemiddelde woningwaarde op €680.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Noordeinde?

De wijk Noordeinde in Berkel en Rodenrijs (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.635 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €680.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noordeinde?

Vanuit Noordeindseweg 306 in Noordeinde bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Noordeinde?

Zorg en onderwijs in de buurt van Noordeindseweg 306: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 2.6 km, kinderdagverblijf op 1.8 km, middelbare school op 4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Noordeinde?

Recreatie nabij Noordeinde: restaurant (2 km), cafe (3.1 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Noordeindseweg 306?