Streetview Noordeindseweg 202 Berkel en Rodenrijs

Noordeindseweg 202, 2651 LK Berkel en Rodenrijs

633 m² Bouwjaar 1983 Label G

Noordeindseweg 202 is een woonhuis in Berkel en Rodenrijs, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 633 m² en een perceel van 1560 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €680.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1983
Woonoppervlakte
633 m²
Perceeloppervlakte
1560 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Noordeindseweg 202

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Noordeindseweg 202

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Berkel en Rodenrijs

Onderwijs

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

2.4 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4 km
Gezondheid

Apotheek

2.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

2 km
Horeca

Café

3.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

7.1 km

Buurtinformatie in Berkel en Rodenrijs

1635 Inwoners
650 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
633 Woningvoorraad
€680.000 Gem. woningwaarde Noordeinde
85% Koopwoningen
202 Inwoners per km²

Locatie van Noordeindseweg 202

Vergelijkbare woningen in Berkel en Rodenrijs

Veelgestelde vragen over Noordeindseweg 202

Wat is de geschatte woningwaarde van Noordeindseweg 202?

De gemiddelde woningwaarde in Noordeinde is €680.000. Dat komt neer op circa €1.074 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noordeindseweg 202 zich tot de wijk Noordeinde?

Noordeindseweg 202 is een woonhuis van 633 m² in de wijk Noordeinde. De buurt telt 633 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 202 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noordeindseweg 202?

Noordeindseweg 202 is een woonhuis in Noordeinde, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Noordeindseweg 202 vergeleken met de buurt?

Noordeindseweg 202 heeft 633 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1560 m². In Noordeinde ligt de gemiddelde woningwaarde op €680.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Noordeindseweg 202 en wat betekent dat?

Noordeindseweg 202 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de woningmarkt in Noordeinde?

De wijk Noordeinde in Berkel en Rodenrijs (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.635 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €680.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noordeinde?

Vanuit Noordeindseweg 202 in Noordeinde bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Noordeinde?

Zorg en onderwijs in de buurt van Noordeindseweg 202: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 2.6 km, kinderdagverblijf op 1.8 km, middelbare school op 4 km.