Hoekwoning Langeveldstraat 15 Berkel en Rodenrijs

Langeveldstraat 15, 2651 GC Berkel en Rodenrijs

77 m² Bouwjaar 1961 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Langeveldstraat 15 is een hoekwoning in Berkel en Rodenrijs, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 77 m², een perceel van 149 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €369.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1961
Woonoppervlakte
77 m²
Perceeloppervlakte
149 m²
Inhoud
268 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€340.000 tot €390.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
overlooking_park, sheltered_position, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Langeveldstraat 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Langeveldstraat 15

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
134.95 kWh/m²
Primaire fossiele energie
196.28 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
36.13 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Berkel en Rodenrijs

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.2 km
Vervoer

Treinstation

6.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

9.5 km

Buurtinformatie in Berkel en Rodenrijs

2040 Inwoners
815 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
818 Woningvoorraad
€369.000 Gem. woningwaarde Oranjebuurt
68% Koopwoningen
6.953 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Langeveldstraat 15

Vergelijkbare woningen in Berkel en Rodenrijs

Veelgestelde vragen over Langeveldstraat 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Langeveldstraat 15?

De prijsindicatie voor Langeveldstraat 15 ligt rond €340.000 tot €390.000. De gemiddelde woningwaarde in Oranjebuurt is €369.000. Dat komt neer op circa €4.792 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Langeveldstraat 15 zich tot de wijk Oranjebuurt?

Langeveldstraat 15 is een hoekwoning van 77 m² in de wijk Oranjebuurt. De buurt telt 818 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.953 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Langeveldstraat 15?

Langeveldstraat 15 is een hoekwoning in Oranjebuurt, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Langeveldstraat 15 vergeleken met de buurt?

Langeveldstraat 15 heeft 77 m² woonoppervlakte en 268 m³ inhoud. Het perceel is 149 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Oranjebuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €369.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Langeveldstraat 15 en wat betekent dat?

Langeveldstraat 15 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-09-18. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.13 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Langeveldstraat 15?

Langeveldstraat 15 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Oranjebuurt?

De wijk Oranjebuurt in Berkel en Rodenrijs (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.040 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €369.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oranjebuurt?

Vanuit Langeveldstraat 15 in Oranjebuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 6.6 km, snelwegoprit op 2.5 km.