Streetview Rodenrijseweg 56 B Berkel en Rodenrijs

Rodenrijseweg 56 B, 2651 BV Berkel en Rodenrijs

174 m² Bouwjaar 1988 Label B

Rodenrijseweg 56 B is een woonhuis in Berkel en Rodenrijs, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 174 m² en een perceel van 890 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €507.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
174 m²
Perceeloppervlakte
890 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Rodenrijseweg 56 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rodenrijseweg 56 B

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Berkel en Rodenrijs

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

6.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

8.4 km

Buurtinformatie in Berkel en Rodenrijs

1325 Inwoners
490 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
492 Woningvoorraad
€507.000 Gem. woningwaarde Parc Rodenrijs
76% Koopwoningen
7.783 Inwoners per km²

Locatie van Rodenrijseweg 56 B

Vergelijkbare woningen in Berkel en Rodenrijs

Veelgestelde vragen over Rodenrijseweg 56 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Rodenrijseweg 56 B?

De gemiddelde woningwaarde in Parc Rodenrijs is €507.000. Dat komt neer op circa €2.914 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rodenrijseweg 56 B zich tot de wijk Parc Rodenrijs?

Rodenrijseweg 56 B is een woonhuis van 174 m² in de wijk Parc Rodenrijs. De buurt telt 492 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.783 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rodenrijseweg 56 B?

Rodenrijseweg 56 B is een woonhuis in Parc Rodenrijs, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Rodenrijseweg 56 B vergeleken met de buurt?

Rodenrijseweg 56 B heeft 174 m² woonoppervlakte. Het perceel is 890 m². In Parc Rodenrijs ligt de gemiddelde woningwaarde op €507.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rodenrijseweg 56 B en wat betekent dat?

Rodenrijseweg 56 B heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de woningmarkt in Parc Rodenrijs?

De wijk Parc Rodenrijs in Berkel en Rodenrijs (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.325 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €507.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Parc Rodenrijs?

Vanuit Rodenrijseweg 56 B in Parc Rodenrijs bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 6.8 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Parc Rodenrijs?

Zorg en onderwijs in de buurt van Rodenrijseweg 56 B: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 1.8 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.8 km.