Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1959
- Woonoppervlakte
- 282 m²
- Perceeloppervlakte
- 732 m²
Rodenrijseweg 361 is een woonhuis in Berkel en Rodenrijs, gebouwd in 1959. De woning heeft een woonoppervlakte van 282 m² en een perceel van 732 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €507.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Rodenrijseweg 361
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
1.8 kmTreinstation
6.5 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
2 kmApotheek
2 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
1.4 kmCafé
1.9 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
8.1 kmDe prijsindicatie voor Rodenrijseweg 361 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in Bonfut is €507.000. Dat komt neer op circa €1.798 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRodenrijseweg 361 is een woonhuis van 282 m² in de wijk Bonfut. De buurt telt 82 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.169 inwoners per km².
Rodenrijseweg 361 is een woonhuis in Bonfut, gebouwd in 1959 (67 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Rodenrijseweg 361 heeft 282 m² woonoppervlakte. Het perceel is 732 m². In Bonfut ligt de gemiddelde woningwaarde op €507.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Bonfut in Berkel en Rodenrijs (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 395 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €507.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Rodenrijseweg 361 in Bonfut bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 6.5 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Rodenrijseweg 361: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 2 km.
Recreatie nabij Bonfut: restaurant (1.4 km), cafe (1.9 km).
De prijsindicatie ligt rond €400.000 tot €450.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Bonfut is €507.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.