Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1935
- Woonoppervlakte
- 204 m²
- Perceeloppervlakte
- 418 m²
Rodenrijseweg 347 is een woonhuis in Berkel en Rodenrijs, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 204 m² en een perceel van 418 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €507.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Rodenrijseweg 347
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
1.8 kmTreinstation
6.5 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
2 kmApotheek
2 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
1.4 kmCafé
1.9 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
8.1 kmDe prijsindicatie voor Rodenrijseweg 347 ligt rond €340.000 tot €390.000. De gemiddelde woningwaarde in Bonfut is €507.000. Dat komt neer op circa €2.485 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRodenrijseweg 347 is een woonhuis van 204 m² in de wijk Bonfut. De buurt telt 82 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.169 inwoners per km².
Rodenrijseweg 347 is een woonhuis in Bonfut, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Rodenrijseweg 347 heeft 204 m² woonoppervlakte. Het perceel is 418 m². In Bonfut ligt de gemiddelde woningwaarde op €507.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Bonfut in Berkel en Rodenrijs (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 395 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €507.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Rodenrijseweg 347 in Bonfut bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 6.5 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Rodenrijseweg 347: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 2 km.
Recreatie nabij Bonfut: restaurant (1.4 km), cafe (1.9 km).
De prijsindicatie ligt rond €340.000 tot €390.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Bonfut is €507.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.