Streetview Rodenrijseweg 299 Berkel en Rodenrijs

Rodenrijseweg 299, 2651 BS Berkel en Rodenrijs

766 m² Bouwjaar 1961 Label C

Rodenrijseweg 299 is een woonhuis in Berkel en Rodenrijs, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 766 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €507.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1961
Woonoppervlakte
766 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Rodenrijseweg 299

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rodenrijseweg 299

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Berkel en Rodenrijs

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

6.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

8.1 km

Buurtinformatie in Berkel en Rodenrijs

395 Inwoners
155 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
82 Woningvoorraad
€507.000 Gem. woningwaarde Bonfut
90% Koopwoningen
3.169 Inwoners per km²

Locatie van Rodenrijseweg 299

Vergelijkbare woningen in Berkel en Rodenrijs

Veelgestelde vragen over Rodenrijseweg 299

Wat is de geschatte woningwaarde van Rodenrijseweg 299?

De gemiddelde woningwaarde in Bonfut is €507.000. Dat komt neer op circa €662 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rodenrijseweg 299 zich tot de wijk Bonfut?

Rodenrijseweg 299 is een woonhuis van 766 m² in de wijk Bonfut. De buurt telt 82 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.169 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rodenrijseweg 299?

Rodenrijseweg 299 is een woonhuis in Bonfut, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Rodenrijseweg 299 vergeleken met de buurt?

Rodenrijseweg 299 heeft 766 m² woonoppervlakte. In Bonfut ligt de gemiddelde woningwaarde op €507.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rodenrijseweg 299 en wat betekent dat?

Rodenrijseweg 299 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-07. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Bonfut?

De wijk Bonfut in Berkel en Rodenrijs (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 395 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €507.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bonfut?

Vanuit Rodenrijseweg 299 in Bonfut bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 6.5 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bonfut?

Zorg en onderwijs in de buurt van Rodenrijseweg 299: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 2 km.