Streetview Rodenrijseweg 267 Berkel en Rodenrijs

Rodenrijseweg 267, 2651 BR Berkel en Rodenrijs

151 m² Bouwjaar 1935 Label F

Rodenrijseweg 267 is een woonhuis in Berkel en Rodenrijs, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 151 m² en een perceel van 325 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €553.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
151 m²
Perceeloppervlakte
325 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Rodenrijseweg 267

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rodenrijseweg 267

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Berkel en Rodenrijs

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

7.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

9 km

Buurtinformatie in Berkel en Rodenrijs

2110 Inwoners
725 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
718 Woningvoorraad
€553.000 Gem. woningwaarde Rodenrijse Zoom
88% Koopwoningen
7.502 Inwoners per km²

Locatie van Rodenrijseweg 267

Vergelijkbare woningen in Berkel en Rodenrijs

Veelgestelde vragen over Rodenrijseweg 267

Wat is de geschatte woningwaarde van Rodenrijseweg 267?

De gemiddelde woningwaarde in Rodenrijse Zoom is €553.000. Dat komt neer op circa €3.662 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rodenrijseweg 267 zich tot de wijk Rodenrijse Zoom?

Rodenrijseweg 267 is een woonhuis van 151 m² in de wijk Rodenrijse Zoom. De buurt telt 718 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.502 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rodenrijseweg 267?

Rodenrijseweg 267 is een woonhuis in Rodenrijse Zoom, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rodenrijseweg 267 vergeleken met de buurt?

Rodenrijseweg 267 heeft 151 m² woonoppervlakte. Het perceel is 325 m². In Rodenrijse Zoom ligt de gemiddelde woningwaarde op €553.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rodenrijseweg 267 en wat betekent dat?

Rodenrijseweg 267 heeft energielabel F. Geldig tot 2030-09-22. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Rodenrijse Zoom?

De wijk Rodenrijse Zoom in Berkel en Rodenrijs (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €553.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rodenrijse Zoom?

Vanuit Rodenrijseweg 267 in Rodenrijse Zoom bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 7.1 km, snelwegoprit op 2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Rodenrijse Zoom?