Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1973
- Woonoppervlakte
- 237 m²
- Perceeloppervlakte
- 461 m²
Rozendaallaan 31 is een woonhuis in Berkel en Rodenrijs, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 237 m² en een perceel van 461 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €586.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Rozendaallaan 31
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.7 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
2.9 kmTreinstation
6.4 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
1.6 kmMiddelbare school
1.9 kmApotheek
2.9 kmZiekenhuis
3.8 kmRestaurant
2.7 kmCafé
3.2 kmBibliotheek
3.4 kmBioscoop
7.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Vlinderstrik is €586.000. Dat komt neer op circa €2.473 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRozendaallaan 31 is een woonhuis van 237 m² in de wijk Vlinderstrik. De buurt telt 447 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 726 inwoners per km².
Rozendaallaan 31 is een woonhuis in Vlinderstrik, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Rozendaallaan 31 heeft 237 m² woonoppervlakte. Het perceel is 461 m². In Vlinderstrik ligt de gemiddelde woningwaarde op €586.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Vlinderstrik in Berkel en Rodenrijs (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.130 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €586.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Rozendaallaan 31 in Vlinderstrik bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 2.9 km, treinstation op 6.4 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Rozendaallaan 31: ziekenhuis op 3.8 km, apotheek op 2.9 km, kinderdagverblijf op 1.6 km, middelbare school op 1.9 km.
Recreatie nabij Vlinderstrik: restaurant (2.7 km), cafe (3.2 km).
Een woningrapport voor Rozendaallaan 31 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Vlinderstrik. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1973, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.