Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1977
- Woonoppervlakte
- 229 m²
- Perceeloppervlakte
- 965 m²
Rodenrijseweg 535 C is een woonhuis in Berkel en Rodenrijs, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 229 m² en een perceel van 965 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €586.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Rodenrijseweg 535 C
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.7 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
2.9 kmTreinstation
6.4 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
1.6 kmMiddelbare school
1.9 kmApotheek
2.9 kmZiekenhuis
3.8 kmRestaurant
2.7 kmCafé
3.2 kmBibliotheek
3.4 kmBioscoop
7.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Vlinderstrik is €586.000. Dat komt neer op circa €2.559 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRodenrijseweg 535 C is een woonhuis van 229 m² in de wijk Vlinderstrik. De buurt telt 447 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 726 inwoners per km².
Rodenrijseweg 535 C is een woonhuis in Vlinderstrik, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Rodenrijseweg 535 C heeft 229 m² woonoppervlakte. Het perceel is 965 m². In Vlinderstrik ligt de gemiddelde woningwaarde op €586.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Rodenrijseweg 535 C heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
De wijk Vlinderstrik in Berkel en Rodenrijs (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.130 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €586.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Rodenrijseweg 535 C in Vlinderstrik bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 2.9 km, treinstation op 6.4 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Rodenrijseweg 535 C: ziekenhuis op 3.8 km, apotheek op 2.9 km, kinderdagverblijf op 1.6 km, middelbare school op 1.9 km.
Recreatie nabij Vlinderstrik: restaurant (2.7 km), cafe (3.2 km).