Streetview Leeghwaterweg 6 Bergschenhoek

Leeghwaterweg 6, 2661 TV Bergschenhoek

185 m² Bouwjaar 1999 7 kamers 6 slaapkamers Label B

Leeghwaterweg 6 is een woonhuis in Bergschenhoek, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 185 m², een perceel van 449 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €555.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
185 m²
Perceeloppervlakte
449 m²
Inhoud
741 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Leeghwaterweg 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Leeghwaterweg 6

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
108.97 kWh/m²
Primaire fossiele energie
163.61 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
30.28 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Bergschenhoek

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

7.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

10.5 km

Buurtinformatie in Bergschenhoek

4040 Inwoners
1440 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
1444 Woningvoorraad
€555.000 Gem. woningwaarde Oosteindsche Ackers
86% Koopwoningen
6.500 Inwoners per km²

Locatie van Leeghwaterweg 6

Vergelijkbare woningen in Bergschenhoek

Veelgestelde vragen over Leeghwaterweg 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Leeghwaterweg 6?

De gemiddelde woningwaarde in Oosteindsche Ackers is €555.000. Dat komt neer op circa €3.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Leeghwaterweg 6 zich tot de wijk Oosteindsche Ackers?

Leeghwaterweg 6 is een woonhuis van 185 m² in de wijk Oosteindsche Ackers. De buurt telt 1.444 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.500 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Leeghwaterweg 6?

Leeghwaterweg 6 is een woonhuis in Oosteindsche Ackers, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Leeghwaterweg 6 vergeleken met de buurt?

Leeghwaterweg 6 heeft 185 m² woonoppervlakte en 741 m³ inhoud. Het perceel is 449 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Oosteindsche Ackers ligt de gemiddelde woningwaarde op €555.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Leeghwaterweg 6 en wat betekent dat?

Leeghwaterweg 6 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-01-10. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.28 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Leeghwaterweg 6?

Leeghwaterweg 6 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oosteindsche Ackers?

De wijk Oosteindsche Ackers in Bergschenhoek (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.040 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €555.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oosteindsche Ackers?

Vanuit Leeghwaterweg 6 in Oosteindsche Ackers bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 7.2 km, snelwegoprit op 1.1 km.