Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1999
- Woonoppervlakte
- 168 m²
- Perceeloppervlakte
- 346 m²
Leeghwaterweg 14 is een woonhuis in Bergschenhoek, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 168 m² en een perceel van 346 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €555.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Leeghwaterweg 14
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
1.2 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
7.2 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
2.6 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
3.4 kmRestaurant
1.2 kmCafé
2.9 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
10.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Oosteindsche Ackers is €555.000. Dat komt neer op circa €3.304 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLeeghwaterweg 14 is een woonhuis van 168 m² in de wijk Oosteindsche Ackers. De buurt telt 1.444 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.500 inwoners per km².
Leeghwaterweg 14 is een woonhuis in Oosteindsche Ackers, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Leeghwaterweg 14 heeft 168 m² woonoppervlakte. Het perceel is 346 m². In Oosteindsche Ackers ligt de gemiddelde woningwaarde op €555.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Oosteindsche Ackers in Bergschenhoek (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.040 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €555.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Leeghwaterweg 14 in Oosteindsche Ackers bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 7.2 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Leeghwaterweg 14: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 2.6 km.
Recreatie nabij Oosteindsche Ackers: restaurant (1.2 km), cafe (2.9 km).
Een woningrapport voor Leeghwaterweg 14 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Oosteindsche Ackers. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1999, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.