Eengezinswoning, tussenwoning Laan der Vrijheid 37 Bergschenhoek

Laan der Vrijheid 37, 2661 HH Bergschenhoek

109 m² Bouwjaar 1967 5 kamers 4 slaapkamers Label E

Laan der Vrijheid 37 is een eengezinswoning, tussenwoning in Bergschenhoek, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 109 m², een perceel van 175 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €383.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1967
Woonoppervlakte
109 m²
Perceeloppervlakte
175 m²
Inhoud
376 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€365.000 tot €415.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Laan der Vrijheid 37

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Laan der Vrijheid 37

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
171.65 kWh/m²
Primaire fossiele energie
310.19 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
57.09 kg/m²

Tuin
Ja (67.0 m²)

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

5.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

9.1 km

Buurtinformatie in Bergschenhoek

3395 Inwoners
1425 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1480 Woningvoorraad
€383.000 Gem. woningwaarde Dorp Bergschenhoek
67% Koopwoningen
6.361 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Laan der Vrijheid 37

Vergelijkbare woningen in Bergschenhoek

Veelgestelde vragen over Laan der Vrijheid 37

Wat is de geschatte woningwaarde van Laan der Vrijheid 37?

De prijsindicatie voor Laan der Vrijheid 37 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Dorp Bergschenhoek is €383.000. Dat komt neer op circa €3.514 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Laan der Vrijheid 37 zich tot de wijk Dorp Bergschenhoek?

Laan der Vrijheid 37 is een eengezinswoning, tussenwoning van 109 m² in de wijk Dorp Bergschenhoek. De buurt telt 1.480 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.361 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Laan der Vrijheid 37?

Laan der Vrijheid 37 is een eengezinswoning, tussenwoning in Dorp Bergschenhoek, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Laan der Vrijheid 37 vergeleken met de buurt?

Laan der Vrijheid 37 heeft 109 m² woonoppervlakte en 376 m³ inhoud. Het perceel is 175 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Dorp Bergschenhoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €383.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Laan der Vrijheid 37 en wat betekent dat?

Laan der Vrijheid 37 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-08-14. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 57.09 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Laan der Vrijheid 37?

Laan der Vrijheid 37 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 67 m².

Hoe is de woningmarkt in Dorp Bergschenhoek?

De wijk Dorp Bergschenhoek in Bergschenhoek (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.395 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €383.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dorp Bergschenhoek?