Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2004
- Woonoppervlakte
- 135 m²
Warmoeziersweg 20 is een woonhuis in Bergschenhoek, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 135 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €816.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Warmoeziersweg 20
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.5 kmSupermarkt
1.6 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
7.2 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
1.5 kmMiddelbare school
3 kmApotheek
1.6 kmZiekenhuis
4.5 kmRestaurant
1.5 kmCafé
3.9 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
10.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Warmoeziersweg is €816.000. Dat komt neer op circa €6.044 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWarmoeziersweg 20 is een woonhuis van 135 m² in de wijk Warmoeziersweg. De buurt telt 35 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 117 inwoners per km².
Warmoeziersweg 20 is een woonhuis in Warmoeziersweg, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Warmoeziersweg 20 heeft 135 m² woonoppervlakte. In Warmoeziersweg ligt de gemiddelde woningwaarde op €816.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Warmoeziersweg in Bergschenhoek (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 90 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €816.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.
Vanuit Warmoeziersweg 20 in Warmoeziersweg bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 7.2 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Warmoeziersweg 20: ziekenhuis op 4.5 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 1.5 km, middelbare school op 3 km.
Recreatie nabij Warmoeziersweg: restaurant (1.5 km), cafe (3.9 km).
Een woningrapport voor Warmoeziersweg 20 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Warmoeziersweg. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2004, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.