Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1978
- Woonoppervlakte
- 356 m²
- Perceeloppervlakte
- 1180 m²
- Inhoud
- 1243 m³
- Kamers
- 10
- Slaapkamers
- 7
Warmoeziersweg 1 is een woonhuis in Bergschenhoek, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 356 m², een perceel van 1180 m² en 10 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €816.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Warmoeziersweg 1
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.5 kmSupermarkt
1.6 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
7.2 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
1.5 kmMiddelbare school
3 kmApotheek
1.6 kmZiekenhuis
4.5 kmRestaurant
1.5 kmCafé
3.9 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
10.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Warmoeziersweg is €816.000. Dat komt neer op circa €2.292 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWarmoeziersweg 1 is een woonhuis van 356 m² in de wijk Warmoeziersweg. De buurt telt 35 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 117 inwoners per km².
Warmoeziersweg 1 is een woonhuis in Warmoeziersweg, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Warmoeziersweg 1 heeft 356 m² woonoppervlakte en 1243 m³ inhoud. Het perceel is 1180 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Warmoeziersweg ligt de gemiddelde woningwaarde op €816.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Warmoeziersweg 1 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-02-12. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.21 kg/jaar.
Warmoeziersweg 1 heeft 10 kamers waarvan 7 slaapkamers.
De wijk Warmoeziersweg in Bergschenhoek (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 90 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €816.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.
Vanuit Warmoeziersweg 1 in Warmoeziersweg bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 7.2 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Warmoeziersweg 1: ziekenhuis op 4.5 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 1.5 km, middelbare school op 3 km.