Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2002
- Woonoppervlakte
- 199 m²
- Perceeloppervlakte
- 3240 m²
Kanaalweg-West 10 A is een woonhuis in Bergentheim, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 199 m² en een perceel van 3240 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €394.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kanaalweg-West 10 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.6 kmSupermarkt
1.8 kmHuisarts
2.3 kmTreinstation
3.1 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
6.2 kmApotheek
2.3 kmZiekenhuis
6.4 kmRestaurant
3.2 kmCafé
2.5 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
7.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Oud-Bergentheim is €394.000. Dat komt neer op circa €1.980 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKanaalweg-West 10 A is een woonhuis van 199 m² in de wijk Verspreide huizen Oud-Bergentheim. De buurt telt 190 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 78 inwoners per km².
Kanaalweg-West 10 A is een woonhuis in Verspreide huizen Oud-Bergentheim, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Kanaalweg-West 10 A heeft 199 m² woonoppervlakte. Het perceel is 3240 m². In Verspreide huizen Oud-Bergentheim ligt de gemiddelde woningwaarde op €394.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Verspreide huizen Oud-Bergentheim in Bergentheim (Overijssel) kenmerkt zich door 555 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €394.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.
Vanuit Kanaalweg-West 10 A in Verspreide huizen Oud-Bergentheim bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kanaalweg-West 10 A: ziekenhuis op 6.4 km, apotheek op 2.3 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 6.2 km.
Recreatie nabij Verspreide huizen Oud-Bergentheim: restaurant (3.2 km), cafe (2.5 km).
Een woningrapport voor Kanaalweg-West 10 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Verspreide huizen Oud-Bergentheim. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2002, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.