Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Valeriusstraat 16 Bergen op Zoom

Valeriusstraat 16, 4624 HJ Bergen op Zoom

85 m² Bouwjaar 1946 5 kamers 3 slaapkamers Label E

Valeriusstraat 16 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Bergen op Zoom, gebouwd in 1946. De woning heeft een woonoppervlakte van 85 m², een perceel van 148 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €256.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1946
Woonoppervlakte
85 m²
Perceeloppervlakte
148 m²
Inhoud
270 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€260.000 tot €310.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Valeriusstraat 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Valeriusstraat 16

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
206.39 kWh/m²
Primaire fossiele energie
305.46 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
55.96 kg/m²

Tuin
Ja (75.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Bergen op Zoom

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Bergen op Zoom

2185 Inwoners
1035 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1040 Woningvoorraad
€256.000 Gem. woningwaarde Warande-West
51% Koopwoningen
5.626 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Valeriusstraat 16

Vergelijkbare woningen in Bergen op Zoom

Veelgestelde vragen over Valeriusstraat 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Valeriusstraat 16?

De prijsindicatie voor Valeriusstraat 16 ligt rond €260.000 tot €310.000. De gemiddelde woningwaarde in Warande-West is €256.000. Dat komt neer op circa €3.012 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Valeriusstraat 16 zich tot de wijk Warande-West?

Valeriusstraat 16 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 85 m² in de wijk Warande-West. De buurt telt 1.040 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.626 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Valeriusstraat 16?

Valeriusstraat 16 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Warande-West, gebouwd in 1946 (80 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Valeriusstraat 16 vergeleken met de buurt?

Valeriusstraat 16 heeft 85 m² woonoppervlakte en 270 m³ inhoud. Het perceel is 148 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Warande-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €256.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Valeriusstraat 16 en wat betekent dat?

Valeriusstraat 16 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-08-21. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 55.96 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Valeriusstraat 16?

Valeriusstraat 16 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 75 m².

Hoe is de woningmarkt in Warande-West?

De wijk Warande-West in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.185 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €256.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Warande-West?

Vanuit Valeriusstraat 16 in Warande-West bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.2 km.