Eengezinswoning, geschakelde woning Canadalaan 9 Bergen op Zoom

Canadalaan 9, 4624 HD Bergen op Zoom

100 m² Bouwjaar 1923 5 kamers 3 slaapkamers Label E

Canadalaan 9 is een eengezinswoning, geschakelde woning in Bergen op Zoom, gebouwd in 1923. De woning heeft een woonoppervlakte van 100 m², een perceel van 269 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €256.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1923
Woonoppervlakte
100 m²
Perceeloppervlakte
269 m²
Inhoud
407 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€405.000 tot €455.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Canadalaan 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Canadalaan 9

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
214.8 kWh/m²
Primaire fossiele energie
310.31 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
56.81 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Bergen op Zoom

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Bergen op Zoom

2185 Inwoners
1035 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1040 Woningvoorraad
€256.000 Gem. woningwaarde Warande-West
51% Koopwoningen
5.626 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Canadalaan 9

Vergelijkbare woningen in Bergen op Zoom

Veelgestelde vragen over Canadalaan 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Canadalaan 9?

De prijsindicatie voor Canadalaan 9 ligt rond €405.000 tot €455.000. De gemiddelde woningwaarde in Warande-West is €256.000. Dat komt neer op circa €2.560 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Canadalaan 9 zich tot de wijk Warande-West?

Canadalaan 9 is een eengezinswoning, geschakelde woning van 100 m² in de wijk Warande-West. De buurt telt 1.040 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.626 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Canadalaan 9?

Canadalaan 9 is een eengezinswoning, geschakelde woning in Warande-West, gebouwd in 1923 (103 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Canadalaan 9 vergeleken met de buurt?

Canadalaan 9 heeft 100 m² woonoppervlakte en 407 m³ inhoud. Het perceel is 269 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Warande-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €256.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Canadalaan 9 en wat betekent dat?

Canadalaan 9 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-04-09. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 56.81 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Canadalaan 9?

Canadalaan 9 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Warande-West?

De wijk Warande-West in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.185 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €256.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Warande-West?

Vanuit Canadalaan 9 in Warande-West bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.2 km.