Eengezinswoning, tussenwoning Churchilllaan 22 Bergen op Zoom

Churchilllaan 22, 4624 EJ Bergen op Zoom

141 m² Bouwjaar 1945 6 kamers 5 slaapkamers Label D

Churchilllaan 22 is een eengezinswoning, tussenwoning in Bergen op Zoom, gebouwd in 1945. De woning heeft een woonoppervlakte van 141 m², een perceel van 144 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €256.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1945
Woonoppervlakte
141 m²
Perceeloppervlakte
144 m²
Inhoud
500 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€290.000 tot €340.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Churchilllaan 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Churchilllaan 22

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
183.37 kWh/m²
Primaire fossiele energie
270.25 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
49.74 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (42.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Bergen op Zoom

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Bergen op Zoom

2185 Inwoners
1035 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1040 Woningvoorraad
€256.000 Gem. woningwaarde Warande-West
51% Koopwoningen
5.626 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Churchilllaan 22

Vergelijkbare woningen in Bergen op Zoom

Veelgestelde vragen over Churchilllaan 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Churchilllaan 22?

De prijsindicatie voor Churchilllaan 22 ligt rond €290.000 tot €340.000. De gemiddelde woningwaarde in Warande-West is €256.000. Dat komt neer op circa €1.816 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Churchilllaan 22 zich tot de wijk Warande-West?

Churchilllaan 22 is een eengezinswoning, tussenwoning van 141 m² in de wijk Warande-West. De buurt telt 1.040 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.626 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Churchilllaan 22?

Churchilllaan 22 is een eengezinswoning, tussenwoning in Warande-West, gebouwd in 1945 (81 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Churchilllaan 22 vergeleken met de buurt?

Churchilllaan 22 heeft 141 m² woonoppervlakte en 500 m³ inhoud. Het perceel is 144 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Warande-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €256.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Churchilllaan 22 en wat betekent dat?

Churchilllaan 22 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-11-11. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 49.74 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Churchilllaan 22?

Churchilllaan 22 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 42 m².

Hoe is de woningmarkt in Warande-West?

De wijk Warande-West in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.185 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €256.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Warande-West?

Vanuit Churchilllaan 22 in Warande-West bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.2 km.