Vrijstaande woning Drebbelstraat 54 Bergen op Zoom

Drebbelstraat 54, 4622 RC Bergen op Zoom

161 m² Bouwjaar 1990 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Drebbelstraat 54 is een vrijstaande woning in Bergen op Zoom, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 161 m², een perceel van 1369 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €411.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
161 m²
Perceeloppervlakte
1369 m²
Inhoud
627 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€565.000 tot €665.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Drebbelstraat 54

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Drebbelstraat 54

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
113.51 kWh/m²
Primaire fossiele energie
165.38 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
30.3 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Bergen op Zoom

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.5 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Bergen op Zoom

60 Inwoners
25 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
20 Woningvoorraad
€411.000 Gem. woningwaarde Lage Meren
90% Koopwoningen
77 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Drebbelstraat 54

Vergelijkbare woningen in Bergen op Zoom

Veelgestelde vragen over Drebbelstraat 54

Wat is de geschatte woningwaarde van Drebbelstraat 54?

De prijsindicatie voor Drebbelstraat 54 ligt rond €565.000 tot €665.000. De gemiddelde woningwaarde in Lage Meren is €411.000. Dat komt neer op circa €2.553 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Drebbelstraat 54 zich tot de wijk Lage Meren?

Drebbelstraat 54 is een vrijstaande woning van 161 m² in de wijk Lage Meren. De buurt telt 20 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 77 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Drebbelstraat 54?

Drebbelstraat 54 is een vrijstaande woning in Lage Meren, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Drebbelstraat 54 vergeleken met de buurt?

Drebbelstraat 54 heeft 161 m² woonoppervlakte en 627 m³ inhoud. Het perceel is 1369 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Lage Meren ligt de gemiddelde woningwaarde op €411.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Drebbelstraat 54 en wat betekent dat?

Drebbelstraat 54 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-08-05. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.3 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Drebbelstraat 54?

Drebbelstraat 54 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Lage Meren?

De wijk Lage Meren in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 60 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €411.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lage Meren?

Vanuit Drebbelstraat 54 in Lage Meren bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 0.6 km.