Eengezinswoning, hoekwoning Agger 9 Bergen op Zoom

Agger 9, 4617 NM Bergen op Zoom

117 m² Bouwjaar 1991 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Agger 9 is een eengezinswoning, hoekwoning in Bergen op Zoom, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 117 m², een perceel van 260 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €374.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
117 m²
Perceeloppervlakte
260 m²
Inhoud
414 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€395.000 tot €445.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Agger 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Agger 9

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
119.08 kWh/m²
Primaire fossiele energie
140.34 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
24.7%
CO₂-emissie
23.76 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (110.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Bergen op Zoom

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

3.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Bergen op Zoom

7325 Inwoners
3135 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
3137 Woningvoorraad
€374.000 Gem. woningwaarde Bergse Plaat
75% Koopwoningen
3.598 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Agger 9

Vergelijkbare woningen in Bergen op Zoom

Veelgestelde vragen over Agger 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Agger 9?

De prijsindicatie voor Agger 9 ligt rond €395.000 tot €445.000. De gemiddelde woningwaarde in Bergse Plaat is €374.000. Dat komt neer op circa €3.197 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Agger 9 zich tot de wijk Bergse Plaat?

Agger 9 is een eengezinswoning, hoekwoning van 117 m² in de wijk Bergse Plaat. De buurt telt 3.137 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.598 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Agger 9?

Agger 9 is een eengezinswoning, hoekwoning in Bergse Plaat, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Agger 9 vergeleken met de buurt?

Agger 9 heeft 117 m² woonoppervlakte en 414 m³ inhoud. Het perceel is 260 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Bergse Plaat ligt de gemiddelde woningwaarde op €374.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Agger 9 en wat betekent dat?

Agger 9 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-01-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.76 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Agger 9?

Agger 9 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 110 m².

Hoe is de woningmarkt in Bergse Plaat?

De wijk Bergse Plaat in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 7.325 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €374.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bergse Plaat?

Vanuit Agger 9 in Bergse Plaat bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 3.7 km.