Streetview Botter 7 Bergen op Zoom

Botter 7, 4617 GC Bergen op Zoom

190 m² Bouwjaar 1997 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Botter 7 is een woonhuis in Bergen op Zoom, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 190 m², een perceel van 390 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €374.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
190 m²
Perceeloppervlakte
390 m²
Inhoud
704 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Botter 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Botter 7

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
119.91 kWh/m²
Primaire fossiele energie
128.84 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
26.4%
CO₂-emissie
22.6 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Bergen op Zoom

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

3.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Bergen op Zoom

7325 Inwoners
3135 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
3137 Woningvoorraad
€374.000 Gem. woningwaarde Bergse Plaat
75% Koopwoningen
3.598 Inwoners per km²

Locatie van Botter 7

Vergelijkbare woningen in Bergen op Zoom

Veelgestelde vragen over Botter 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Botter 7?

De gemiddelde woningwaarde in Bergse Plaat is €374.000. Dat komt neer op circa €1.968 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Botter 7 zich tot de wijk Bergse Plaat?

Botter 7 is een woonhuis van 190 m² in de wijk Bergse Plaat. De buurt telt 3.137 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.598 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Botter 7?

Botter 7 is een woonhuis in Bergse Plaat, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Botter 7 vergeleken met de buurt?

Botter 7 heeft 190 m² woonoppervlakte en 704 m³ inhoud. Het perceel is 390 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Bergse Plaat ligt de gemiddelde woningwaarde op €374.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Botter 7 en wat betekent dat?

Botter 7 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-05-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.6 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Botter 7?

Botter 7 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Bergse Plaat?

De wijk Bergse Plaat in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 7.325 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €374.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bergse Plaat?

Vanuit Botter 7 in Bergse Plaat bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 3.7 km.