Eengezinswoning, tussenwoning Koning Willem III straat 30 Bergen op Zoom

Koning Willem III straat 30, 4615 AJ Bergen op Zoom

110 m² Bouwjaar 1935 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Koning Willem III straat 30 is een eengezinswoning, tussenwoning in Bergen op Zoom, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m², een perceel van 159 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €234.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
110 m²
Perceeloppervlakte
159 m²
Inhoud
410 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€320.000 tot €370.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Mansarde dak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Koning Willem III straat 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koning Willem III straat 30

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
201.04 kWh/m²
Primaire fossiele energie
262.42 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
7.2%
CO₂-emissie
47 kg/m²

Tuin
Ja (69.0 m²)

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Bergen op Zoom

2005 Inwoners
1025 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1006 Woningvoorraad
€234.000 Gem. woningwaarde Het Fort
49% Koopwoningen
8.394 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Koning Willem III straat 30

Vergelijkbare woningen in Bergen op Zoom

Veelgestelde vragen over Koning Willem III straat 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Koning Willem III straat 30?

De prijsindicatie voor Koning Willem III straat 30 ligt rond €320.000 tot €370.000. De gemiddelde woningwaarde in Het Fort is €234.000. Dat komt neer op circa €2.127 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koning Willem III straat 30 zich tot de wijk Het Fort?

Koning Willem III straat 30 is een eengezinswoning, tussenwoning van 110 m² in de wijk Het Fort. De buurt telt 1.006 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.394 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koning Willem III straat 30?

Koning Willem III straat 30 is een eengezinswoning, tussenwoning in Het Fort, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Koning Willem III straat 30 vergeleken met de buurt?

Koning Willem III straat 30 heeft 110 m² woonoppervlakte en 410 m³ inhoud. Het perceel is 159 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Het Fort ligt de gemiddelde woningwaarde op €234.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koning Willem III straat 30 en wat betekent dat?

Koning Willem III straat 30 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-01-14. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 47 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Koning Willem III straat 30?

Koning Willem III straat 30 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 69 m².

Hoe is de woningmarkt in Het Fort?

De wijk Het Fort in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.005 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €234.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Het Fort?